× Yolcu Sürücü Şehirler Güvenlik Yolcu Güvenliği
Basında Biz İletişim

Kendi işinizin patronu olun

Çalışma saatinizi, bölgesini ve çalışacağınız saati kendiniz belirleyin. Dilerseniz boş zamanlarınızda, dilerseniz tam zamanlı YOLO ile ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kendi çalışma saatlerinizi ve günleriniz belirleyin

YOLO ile ister gündüz ister gece çalışabilirsiniz. Tatil günlerinizi kendiniz belirleyip, iş programınıza uygun bir takvim geliştirebilirsiniz. Düzenli servisleriniz veyahut işleriniz var ise, YOLO ile boş saatlerinizde ek kazanç elde edebilirsiniz.

Düzenli gelir elde edin

Yolu’nun sürekli artan kurumsal anlaşmaları sayesinde, belirli kriterleri tamamlamanız şartı ile düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. YOLO Kurumsal sayesinde, YOLO Operasyona çalışmak istediğiniz günlerin bilgisini verip, sizlere özel rezervasyonlu bir takvim iletilebilir.

Adres aramakla vakit kaybetmeyinz.

YOLO Sürücü uygulaması, Google Maps ve Yandex Maps navigasyon uygulamaları ile entegredir. Böylece, YOLO Sizlere en uygun güzergahı belirleyip, başlangıç ve bitiş noktalarını uygulama üzerinden gösterir. Bu sayede yolda geçen verimliliğinizi artırmış olursunuz.

YOLO İle sürüşe başla

Kayıt olmak çok kolay!

YOLO Sürücü Uygulamasını indirin

YOLO Sürücü Uygulamasını Google Play Store (Ve çok yakında Apple App Store) üzerinden indirin. Kullanıcı bilgileriniz girdikten ve kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra operasyon temsilcimiz sizinle temasa geçecektir.

HEMEN KAYDOL

Belgelerinizi paylaşın

YOLO yasaldır, ve sürücülerin yasal bir zemin altında çalışmasını ister. Bu sebeple, YOLO’da sürücü olabilmeniz için tüm evraklarınızın tam ve güncel olması gerekir. Başlıca sorulacak evraklarınız D2 Belgesi, Türsab Yol Belgesi, Ehliyet, Ruhsat, Nüfus cüzdanı fotokopisi, İkametgâh Belgesi, Diploma fotokopisi, Kan grubu kartı, Adli sicil kaydı, Ruhsat, Araç muayene raporu, Araç kasko ve sigorta belgesi.

Ekibimize katıl

Başvurunuz inceledikten ve tüm evraklarınızın kontrolü sağlandıktan sonra, eğitim süreci için YOLO ofisinde sizleri misafir edeceğiz. Bu süreçte YOLO Sürücü şartları ve aplikasyonun kullanımı konusunda detaylı bilgi edineceksiniz. Hemde çıkışta ile işinizi almış olacaksınız.

YOLO Sücürü Uygulaması Hakkında

YOLO Sürücü uygulaması, sürücülerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır.

YOLO Uygulaması ile, çalışma saatlerinizi rahatlıkla belirleyebilirsiniz, rezervasyonları seçebilir ve anlık yolculuklar yapabilirsiniz. Güzergâh bilgileri, alış ve varış noktaları YOLO Sürücü uygulaması üzerinden ve anlaşmalı navigasyon uygulamaları üzerinden yürütülüp, veriminizi artırmaktadır. YOLO Üzerinden yapılan yolculukların ödemesi ise, BDDK onaylı pazaryeri aracı kurumları aracılığı ile yapılmaktadır ve yolculuk ücreti, yolculuk bittikten 3 gün sonra belirttiğiniz hesap numarasına gönderilir.

YOLO Ayrıcalığı

YOLO Sürücüsü olarak, YOLO Ailesinin bir parçası olmuşsunuz demektir. YOLO, sürücüleri için indirimli yakıt, indirimli cep telefonu ve tarifeler, indirimli araç alma olanakları ve finansman araçları sunmaktadır. Böylece YOLO Sürücüleri hep karlıdır. Bu şekilde, YOLO Sürücülerinin giderleri daha az, kazançları daha fazladır.

Mevzuat

YOLO, sürücülerinin Karayolları kanunu ve Belediye kanunları ile uyumlu olmasını ister. Ancak eksik bir belgeniz var ise, YOLO sizlere söz konusu belgeleri tamamlamanız için ücretsiz danışmanlık sağlar.

Güvenlik

Sürücülerimizin güvenliği bizim için her zaman ön plandadır. YOLO Müşteri seçiminde de seçicidir. YOLO Müşterileri, belirli bir puanın altına düştüğünde veyahut sürücü şikayetlerine bağlı olarak sistem dışı alınabilirler..

Sürücü Hikayeleri

Onların sözleriyle

  • "Yüksek kazançlı ve esnek çalışmanın en iyi yolunu buldum. Sonunda özgürlüğe kavuştum."

    Caner
  • "Eski işimden sonra YOLO sayesinde kendi işimin sahibi oldum ve çocuklarımla daha çok vakit geçirebiliyorum."

    Neslihan
  • "Evimden yönettiğim online pazarlama işimden kalan boş zamanları arık YOLO ile kazançlı bir şekile değerlendirebiliyorum."

    Cenk

YOLO Her yerde!

Bulunduğunuz şehirde YOLO’ya kaydolun

YOLO Tüm büyük şehirlerde ve kırsal alanlarda hizmet vermektedir. Hizmet vermediğimiz bir bölgede iseniz ve YOLO Sürücüsü olmak istiyorsanız, bizimle temasa geçin. Gerekli filoyu tamamladığınızda, YOLO en kısa sürede şehrinizde de aktif olmak için çalışmalarına başlayacaktır.

Kendi işinizin patronu olmak için ilk adımı atın

YOLO İle kendi işinizin patronu olmaya hazır mısınız? O zaman ilk adımı atın ve YOLO Sürücü aplikasyonu indirip kayıt olun. Başvurunuzun akabinde en kısa zamanda operasyon temsilcimiz sizinle temasa geçecektir..

7/24 Destek

Sürücülerimize 7/24 canlı destek sağlamaktayız. YOLO’da sürekli ulaşabileceğiniz, sizleri birebir tanıyan bir operasyon temsilcisi atanır. Böylece bir YOLO Yolculuğunda yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun olması halinde, hemen ulaşabileceğiniz bir operasyon temsilciniz olacaktır.