× Yolcu Sürücü Şehirler Güvenlik Yolcu Güvenliği
Basında Biz İletişim

YOLO nasıl çalışır?

1

Araç Çağırın

İstediğiniz aracı seçip, bekleme süresine, fiyatına ve kapasitesine bakı. Alım konumunuzu belirleyip sadece araç çağır düğmesine dokubnup bekleyin. Aracınız dakikalar içinde sizinle olacaktır.

2

Yolculuk

Aracınız bulunduğunuz konuma gelir. Sürücününüzün iletişim bilgileri ve araç bilgileri sistemden görüyor olacaksınız. Bu sayede doğru araca bineceğinizden emin olabilirsiniz.

3

Öde ve Git

Varış noktasına ulaştığınızda araçtan inin ve memnuniyet adına sürücüye puan verin. Sistemde kayıtlı olan kredi kartınızdan otomatik olarak çekileceği için de nakit parayla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Diğer uygulama özellikleri

Canlı Destek

YOLO ekibinin sağlamış olduğu canlı destek ile yolculuk sonrasında ya da yolculuk esnasında iletişime geçebilirsiniz. Tek dokunuş ile aklınıza takılan her şeyi öğrenebilirsiniz.

Ücret Paylaş

Yolculuğunuzun ücretini YOLO kullanan bütün kişilere tek dokunuşla paylaşın. Ücreti Paylaş kısmından sürücünün fotoğrafına dokunarak ücret anında bolüşülmüş olacaktır..

Tahmini Ücret

Yolculuğunuzu yapmadan önce ücret tahmini yapabilirsiniz. Gideceğiniz konumu seçip önceden fiyatlandırma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz..

SSS

Yolculuk esnasında sizi ne bekliyor?

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Şuanda faaliyet gösterdiğimiz şehirlerde talebe göre size YOLO yönlendiriyoruz. Yolculuk yapmak istediğinizde uygulamdan size en yakın aracı çağırıp, sürücünün sizi almasını sağlayabilirsiniz. Günün her saati talebin artış oranına göre sürücünün çağrıyı kabul etme hızı ve varış süreci etkilenecektir. Bu yüzden gideceğiniz yere 15-20 dakika öncesinden TVS'ini kontrol sağlayıp rezervasyon planyabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için;

  1. Araç seçeneği kısmından YOLCULUK PLANLA kısmına dokunun.
  2. Alım için hazır olduğunuzda tarih ve istediğini zaman aralığını seçin
  3. Alım konumunuzu ve varış noktasını girin
  4. Tahmini ücreti gözden geçirin ve PLANLA ya dokunun
  5. Onaylamak için YOLCULUK PLANLA kısmına dokunun. Onayladıktan sonra uygulamadan YOLCULUKLAR kısmını seçin. Daha sonrasında planlanmış yolculukları görmek ya da yeni bir yolculuk planlamak için YAKLAŞAN YOLCULUKLAR seçeneğini seçin. Planlanmış bir yolculuğun iptali için de İPTAL kısmına dokunmanız yeterlidir. Fakat planlanmış yolculuklarda iptal ücreti sizin hesabınıza yantsıtılır. Planlandığınız yolculuğun günü ve saati yaklaştığında, alım konumunuzun yakınlık durumuna göre uygun araca çağrı iletilir. Bu yolculukta çağrıyu kabul eden sürücü size doğru yola çıkar ve zamanında varmış olacaktır. Tüm bu zaman zarfında konumunuzda hızlı bir şekilde yer almanızı öneririz. Sürücünüz alım konumunda sizi 5 dakika boyunca bulamazsa yolculuğu iptal edebilir. Planlanmış yolculuklar için artış ücreti ekleneceğini unutmayın. Bu durum da yolculuk ücretini etkileyecektir. Yakınınızda mevcut planlı yolculukları görmek için de bağlantıya göz atın.
Bahşiş vermem gerekiyor mu?

YOLO uygulamasının size kesmiş olduğu fatura da bahşiş yer almaz. Bahşiş tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Sürücülerimiz de bunları almakta tamamen özgürdür. Fakat bahşişler ücrete dahil değildir. Sizden bahşiş beklenmez ya da istenmez.

Çağrıyı iptal etmek

Yolculuk çağrıları yalnızca hazır ve alım konumunuz belli olduğunuzda yapmanızı rica ederiz. Bu sayede YOLO sürücülerinin daha verimli ve size tam vaktinde ulaşmasını sağlayacaktır. YOLO sizlere yolculuğunuzun iptal hakkını vermiş olsa da bu işlem sonucunda iptal ücreti hesabınızdan kesilir. 6 dakika içerisinde iptal durumunu gerçekleştirirseniz sizden herhangi bir ücret alınmaz. Fakat 6 dakika sonrası için 20 TL iptal ücreti sizin hesabınızdan kesilecektir. Hesabınızdan haksız yere bir ücret çekildiğini düşündüğünüzde canlı destek kısmımızdan bizimle iletişime geçerek, durumu incelemekten ve gereken dönüşü yapmaktan mutluluk duyarız.

Hemen para kazanamaya başla

Milli şirketten para kazanmaya hazır mısın? Önce internet üzerinden kayıt ol.

SÜRÜCÜ OLMAK İÇİN KAYIT OLUN

Her zaman destek için buradayız

En önem verdiğimiz konu, YOLO yolcularının sorunsuz ve güvenli bir şekilde yolculuğunu tamamlaması. Hesap ayarlarınız, ücret düzenlemeleriniz gibi konular hakkında yardımcı olmak için canlı destek ekibi sizi için buradalar.

Yardım AL