× Yolcu Sürücü Şehirler Güvenlik Yolcu Güvenliği
Basında Biz İletişim

Güvenli Yolculuk

Yolcularımıza olan bağlılığımız

YOLO ile gerçekleşen yolculuklarda, yolculuklarda, yolcuklarımızın güvenliğini sağlamak altın kuralımız. Geliştirdiğimiz teknolojimiz sayesinde yolculuk öncesinde, sırasında ve sonrasında yolcu güvenliğine odaklanılmıştır..

Yolculuktan önce

Güvenli yolculuklarlar yapma

Güvenli yolcu alımı

YOLO, sizlere kapıdan kapıya hizmet sındığı için, sistemde konumunuzu otomatik olarak belirler. Bu da her nerede olursanız olun sizin, sürücünüz gelene kadar güvende kaldığınız anlamına gelir.

Her zaman her yerde

Tüm çağrılarınız otomatik olarak en yakın sürücü ile eşleşir. Irka, cinsiyete veya yarış noktasına ögre ayrım yapılmaz.

Sürücü profilleri

Sürücünüzle eşleştirirken sürücünün adını, plakasını, fotoğrafını ve puanlamasını görebilirsiniz. Böylece sizi kimin alacağını yolculuk başlamadan öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede yolculuk sonlandığında araçta eşya unutmanız durumunda sürücü ile iletişime geçebilirsiniz.

Yolculuk sırasında

Varış noktasına ulaşma

TVS'nizi paylaşın

Sürücünüz sizi aldıktan sonra TVS'nizi paylaşarak, ailenizin ya da arkadaşlarınızın sizin güzergahınızı takip etmesini ve varış noktasını bilmelerini sağlayabilirsiniz.

Haritada ki yeriniz her zaman belli

Yolculuğunuzu her zmana izlyebilirsiniz.Böylece o anki konumunuzu ve nereden gidildiğiniz bilebilirsiniz.

Yolculuk sonrasında

YOLO her zaman sizinle

Gizli Bildirimler

Yolculuk sonrasinda sürücüler hakkında gizli puanlama yapıp geri bildirimler bırakabilirsiniz. Hepsini tek tek inceleyip, size daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

24/7 Destek

Destek ekibimiz, yolculuğunuz hakkında sormak istediğiniz tüm soruları yanıtlar ve kayıp eşyalarınızın size iade edilmesini sağlar.

Acil Müdahalae

Gün boyunca müdahale ekiplerimiz acil durumlar için hazırdır.

“Gece geç saatlere kadar arkadaşlarımla partilere katılıyoruz. Gece sonunda taksi bulup bulamayacağımı düşünmeden ya da saati sorun etmeden YOLO bizi zaten almış oluyor. Bu sayede eğlencemizin tadını sonuna kadar çıkartıyoruz.”

Uygulamadayken ve Çevrimdışıyken

Teknoloji ile geliştirdiğimiz deneyimler

Yedek telefon numaraları

YOLO kişilerinize ait bilgilerin gizliliğini korumak için oldukça iyi bir teknoloji ile çalışıyor. Bu yüzden daha sonrasında sürücü ile iletişime geçmeniz ya da sürücünün sizinle iletişime geçmesi sırasında tüm kişisel bilgileriniz korunuyor olacaktır.

Haritada yeriniz her zaman belli olsun

Her yolculuğunuz için GPS verileri kayıt edilir.Böylece, ne zaman nereye yolculuk yaptığınızı ve sürücünün kim olduğunu biliyor olacaksınız. Sürücünün en doğru yolu seçip seçmediğinde kontrol edebileceksiniz.

Emniyete yardımcı olma

Yerli bir firma olmamız sayesinde, tüm işe yarayacak verilerimizi emniyet teşkilatımız ile paylaşıyoruz.

Güvenlik hakkında yolculara dair ipuçları

Kendi güvenliğimizi nasıl sağlayabilirsiniz

Emniyet teşkilatı ile YOLO'da nasıl güvenli yolculuk yapacağımıza yönelik bir kılavuz hazırladık. Burdan güvenliğe dair aklınıza takılan konulara bakabilirsiniz.

YOLO ile güvenli yolculuk edin

YOLCU HESABI OLUŞTUR